Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2018 12:44
Insurgency: Sandstorm na rozgrywce. Dynamiczne strzelanie zachęca do bety
563V

Insurgency: Sandstorm na rozgrywce. Dynamiczne strzelanie zachęca do bety

New World Interactive postanowiło odkryć karty związane z Insurgency: Sandstorm. Produkcja już wkrótce zadebiutuje na pierwszej platformie, więc z tej okazji oglądamy świeży gameplay.

W dniach 9-13 sierpnia odbędzie się zamknięta beta Insurgency: Sandstorm, która odbędzie się wyłącznie na komputerach osobistych. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ we wrześniu tytuł New World Interactive zadebiutuje na pierwszej platformie i będzie to oczywiście PC. Nie poznaliśmy dokładnej informacji dotyczącej premiery, ale pewnie autorzy czekają z ujawnieniem szczegółów do momentu sprawdzenia gry przez testerów.

Niestety, deweloperzy nie zdecydowali się na wielką, otwartą betę i do rozgrywki zostaną zaproszeni wyłącznie gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na Insurgency: Sandstorm. W tym wypadku zapoznacie się z wycinkiem trybu PVP.

New World Interactive zamierza w mocny sposób rozwijać Insurgency: Sandstorm i w kolejnych miesiącach gra zostanie rozszerzona o między innymi fabularną kampanię, ale możemy się spodziewać, że takie przyjemności trafią na rynek dopiero po debiucie tytułu na konsolach – studio potwierdziło premierę w 2019 roku.

Poniżej zerkniecie na gameplay, który wygląda obiecująco. Sporo w wypadku Insurgency: Sandstorm zależy od premierowej zawartości oraz samego czucia broni, ale miłośnicy gatunku mogą zainteresować się propozycją. Jednocześnie zachęcam naszych czytelników do spojrzenia na zwiastun opublikowany z okazji imprezy w Los Angeles.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta gameplay Insurgency: Sandstorm New World Interactive pc