Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.03.2019 15:34
Insurgency: Sandstorm, wyniki, sprzedażowe
819V

Insurgency: Sandstorm ze świetnym wynikiem sprzedażowym

Militarna strzelanina zadebiutowała na rynku pod koniec zeszłego roku i już osiągnęła bardzo zadowalające wyniki sprzedażowe. Deweloperzy ogłosili, że pozwoli to na dalszy, spokojny rozwój gry.

Insurgency: Sandstorm to strzelanina utrzymana w wojskowych klimatach, która pomimo ogromnego wysypu gier tego typu, osiągnęła sprzedażowy kamień milowy. Pozwoli to na dalsze, bezstresowe prace nad tytułem.

Insurgency: Sandstorm bez tajemnic. Twórcy pokazują gameplay, tryby, mapy, klasy i personalizację

Deweloper produkcji, New World, ogłosił, że gra rozeszła się już w liczbie 500 tysięcy egzemplarzy. Jest to wynik, który bardzo satysfakcjonuje wydawców, więc motywacja do dalszej pracy nad grą tylko wzrosła.

Przy okazji osiągnięcia wspomnianego pułapu, twórcy oddali w ręce użytkowników nową, darmową aktualizację. Wraz z nią do gry dodano Tryb Arcade, który umożliwia dostęp do "nietradycyjnych trybów gry", a te mają być cały czas rozwijane. 

Co więcej, gracze dostaną do użytku aż 5 nowych broni: MP5A2, MP5A5, M240B, MG3 oraz PF940. Można się im przyjrzeć na zwiastunie najnowszej aktualizacji, który znajdziecie poniżej. 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/insurgency-sandstorm/insurgency-sandstorm-sales

Tagi: