Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 14:56
Insurgency: Sandstorm
647V

Insurgency: Sandstorm bez tajemnic. Twórcy pokazują gameplay, tryby, mapy, klasy i personalizację

Jest jeszcze na rynku miejsce dla kolejnej sieciowej strzelanki? Autorzy Insurgency: Sandstorm wierzą w swoją produkcję i właśnie możemy spojrzeć na materiał, który pokazuje skalę projektu. New World Interactive postanowiło przedstawić wszystkie elementy gry.

New World Interactive planowało premierę Insurgency: Sandstorm na połowę września, jednak autorzy zmienili plany. Firma wykorzystała opinie zwrotne po testach beta i w rezultacie tytuł trafi do graczy 12 grudnia. Z tej okazji możemy spojrzeć na konkretny materiał prezentujący grę.

Insurgency: Sandstorm z lepszą grafiką

Insurgency: Sandstorm to spora ciekawostka. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować z trzema wariantami zabawy (kampania, kooperacja oraz multiplayer), jednak autorzy zrozumieli, że muszą skupić się na maksymalnie dwóch trybach, by zaoferować oczekiwaną jakość. W konsekwencji aktualnie otrzymamy dostęp do sieciowych pojedynków oraz meczów ze znajomymi. Fabularna historia ma trafić do gry w przyszłym roku.

W przypadku rywalizacji PVP otrzymamy dostęp do Push, FireFight i Skirmish – autorzy obiecują dynamiczne, zróżnicowane i ciekawe mecze, które mają zachęcać do produkcji wielu sympatyków strzelanek.

Twórcy stawiają na kompletną immersję i właśnie z tego powodu zdecydowano się na usunięcie z ekranu niepotrzebnych elementów. Gra stawia na realizm, więc każda giwera posiada swój własny charakter. Studio skupiło się również na dopracowaniu dźwięku – w Insurgency: Sandstorm każdy odgłos ma znaczenie i pozwala nam określić, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy.

Czujecie się zainteresowani? Od 7 do 12 grudnia można wypróbować Insurgency: Sandstorm za darmo. Promocja będzie dostępna na Steam.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive

Nie przegap