Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 20:03
Chernobylite PSX Extreme
564V

PSX Extreme: Franko 2, Warsaw, Chernobylite i więcej - ogrywamy nadchodzące polskie hity

Polscy twórcy pracują nad wieloma wyjątkowymi produkcjami. Świat ekscytuje się teraz Cyberpunk 2077, zachwala Dying Light 2, ale nie możemy zapomnieć o innych tytułach. W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tekst przybliżający kilka ciekawych gier od rodzimych deweloperów.

Polskie gry odegrały bardzo istotną rolę na tegorocznym E3. Zobaczyliśmy kilka świetnych pozycjach, ale nie możemy zapomnieć o produkcjach, które nie miały szansy być prezentowane przez Keanu Reevesa. Polacy produkują kapitalne tytuły, o których trzeba mówić.

PSX Extreme 262 już w sprzedaży

W najnowszym numerze PSX Extreme jednym z tematów numeru jest tekst zatytułowane „Polskie gry”, w którym Kroolik przybliża kilka nadciągających premier.

„Ostatnie lata to pasmo sukcesów rodzimych studiów, choć droga do nich nie zawsze jest usłana różami i nie każda gra zdobywa gusta i portfele graczy. Zwłaszcza w dniu premiery, bo wielu użytkowników czeka na przeceny, bundle czy potężne steamowe wyprzedaże. Gigantyczna konkurencja i kilkadziesiąt premier dziennie nie ułatwia życia twórcom. Zanim przejdziemy do playtestów polskich produkcji rzut oka na największych gigantów naszego rodzimego rynku - co szykują i w jakiej są kondycji?”

Powyższymi słowami redaktor zapowiada tekst, w którym znajdziecie kilka ciekawostek o polskich deweloperach, a nawet playtesty nadciągających premier. Roger przybliża Warsaw, Zax opisuje Project Downfall. We. The Revolution, Crossroads Inn, Chernobylite, Kroolik wspomina o Liberated oraz The Riftbreaker, a Roger z Moniką opowiadają o Skinny and Franko: Fists of Violence. Dodatkowo znajdziecie szczegóły wyczekiwanych produkcji, które w kolejnych latach zadebiutują na konsolach oraz komputerach osobistych.

Czujecie się zainteresowani? Dokładne szczegóły numeru znajdziecie w tym miejscu. W aktualnym PSX Extreme znajdziecie także między innymi playtest Borderlands 3, pierwsze wrażania z Dreams, czy też tonę interesujących recenzji.

Tagi: polska polskie gry psx extreme