Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 21:44
Cyberpunk 2077 ray tracing
2113V

Cyberpunk 2077 z ray tracingiem. CD Projekt RED współpracuje z firmą NVIDIA

Najnowsza produkcja CD Projekt RED będzie dosłownie błyszczeć na PC. NVIDIA współpracuje z Polakami, by zapewnić Cyberpunk 2077 świetną oprawę. Gra zaoferuje śledzenie promieni w czasie rzeczywistym.

CD Projekt RED kontynuuje współpracę z firmą NVIDIA, więc gracze z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX mogą liczyć na dopieszczoną rozgrywkę. Polacy zapewnią ray tracing w czasie rzeczywistym.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Jeśli śledzicie wiadomości związane z CD Projekt RED, to na pewno dobrze wiecie, że Polacy już od ponad dekady współpracują z firmą NVIDIA. Mogliśmy w tej sytuacji przypuszczać, że Cyberpunk 2077 otrzyma implementację ray tracingu.

Wspólne upiększenie Cyberpunk 2077 skomentowali Matt Wuebbling, szef działu marketingu GeForce w firmie NVIDIA oraz Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED:

„Cyberpunk 2077 to niezwykle ambitna gra, łącząca w sobie akcję widzianą z perspektywy pierwszej osoby z elementami RPG, a jednocześnie tworząca skomplikowany i wciągający świat, w którym chłoniemy przedstawianą historię”, powiedział Matt Wuebbling, szef działu marketingu GeForce w firmie NVIDIA. „Uważamy, że świat Cyberpunka odniesie ogromne korzyści z realistycznego oświetlenia, które zapewnia ray tracing”.

„Śledzenie promieni pozwala nam realistycznie przedstawić jak zachowuje się światło w zatłoczonym środowisku miejskim”, powiedział Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED. „Dzięki tej technice możemy dodać kolejną warstwę głębi do już imponującego megamiasta, w którym toczy się gra”.

Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że kolejne zwiastuny pokażą kapitalną oprawę, którą osiągniemy na mocnych PC-tach wyposażonych we wspomniane RTX-y. Na dobry początek otrzymaliśmy małą zapowiedź współpracy:

Cyberpunk 2077 ray tracing

Polecamy:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077