The Sims 4 porzuci wsparcie dla systemów 32-bitowych

News
4352V
The Sims 4 porzuci wsparcie dla systemów 32-bitowych
Musiol | 18.03.2019, 09:26

The Sims 4 już wkrótce przestanie wspierać 32-bitowe systemy operacyjne, przez co by grać w grę Maxisa, będziemy musieli albo przejść na 64-bitowego Windowsa, albo czekać na specjalną wersję gry.

Electronic Arts, razem z ekipą Maxis, podjęło decyzję o planowanym zakończeniu wsparciu dla systemów 32-bit. Oznacza to, że gra oficjalnie nie będzie wspierana i EA za żadne problemy nie będzie odpowiadało.

The Sims 4: StrangerVille. Kolejne rozszerzenie gry

Od czerwca, oficjalnie wspierane będą systemy 64-bit, więc Maxis i EA zalecają przejście na odpowiednią wersję systemu. Jeśli jednak ktoś nie może (lub nie chce) tego zrobić, to przygotowana zostanie specjalna wersja gry - The Sims 4: Legacy Edition. Zapewni ona kompatybilność z 32-bitowymi systemami, ale nie będzie w ogóle aktualizowana.

Wraz z wyjściem gry, gracze będą mogli przenieść swoje zapisy i gry z aktualnej wersji The Sims 4. Jakimi ograniczeniami cechować będzie się wersja Legacy? Nie zainstalujemy w niej żadnego dodatku wydanego po 26 lutego, znikną także opcje sieciowe i społecznościowe, przez co grać będziemy w kompletnym odcięciu od Sieci.

Ostatnim wspieranym dodatkiem będzie więc StrangerVille, które zadebiutowało 26 lutego.

Źródło: https://answers.ea.com/t5/Game-Information/The-Sims-4-Update-on-Supported-Systems/m-p/7629106/thread-id/11424?fbclid=IwAR1udgHakUY84ObQoSfx3EbUgrnlPbZBux_LFgP5uCjnWmQOwdH0PNRw6N8

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper