E3 2019. Konferencja Microsoftu – oglądajcie z nami

News
5988V
E3 2019. Konferencja Microsoftu – oglądajcie z nami
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2019, 21:45

Najważniejsza konferencja tegorocznego E3? Bez wątpienia będzie to jedno z najciekawszych wystąpień. Nowe gry, mocne zapowiedzi, porządny usługi, a może nawet nowa generacja? Oglądajcie z nami wielkie wystąpienie Microsoftu!

Phil Spencer ponownie zaprosił graczy na najważniejsze wystąpienie Microsoftu na targach w Los Angeles. W ubiegłym roku byliśmy świadkami prawdziwego show, podczas którego nie zabrakło mocnych produkcji AAA. Jak będzie tym razem? Mamy szczerą nadzieję, że równie dobrze.

E3 2019. Rozkład jazdy. Jakie gry, kiedy konferencje, gdzie zapowiedzi?

Na konferencji Microsoftu nie zabraknie kilku dużych i cenionych gier. Możemy liczyć na między innymi Gears 5, Halo Infinite, The Outer Worlds, Wasteland 3, , Cyberpunk 2077, ale także na usługi (Xbox Game Pass, Project xCloud). Sporą ciekawostką jest na pewno prezentacja nowej generacji – poznamy szczegóły, zobaczymy sprzęt, a może zerkniemy na pierwsze materiały z nowych gier?

Jedno jest pewne – to będzie wielka szansa dla Microsoftu, której ta korporacja nie powinna przegapić. Konferencja Microsoftu na E3 2019 rozpocznie się o godzinie 22:00! Zapraszamy do wspólnego oglądania.

Źródło: własne

Komentarze (265)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper