Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.06.2019 12:59
Serial Loki. Pierwsze zdjęcie ukazuje kolejne podróże w czasie w MCU?
2288V

Serial Loki. Pierwsze zdjęcie ukazuje kolejne podróże w czasie w MCU?

Teraz gdy Disney planuje wystartować z własną usługą VoD, Kinowe Uniwersum Marvela rozrośnie się o serialowe opowieści. Dzięki nim dowiemy się między innymi tego, co robi Loki po tym, jak uciekł z Tesseractem i zrobił oddzielną linię czasową.

Jak już dobrze wiemy, Marvel Cinematic Universe już niebawem wkroczy w swoją czwartą już fazę i za sprawą Spider-Man: Daleko od domu zamknie tak zwaną Sagę Nieskończoności.

Kącik filmowy: Birds of Prey, nowy Allen, Ghostbusters 3, Fantastyczna czwórka

Seriale jakie będą emitowane na Disney+ mają znacząco rozszerzać uniwersum o dodatkowe wątki i postacie, dzięki czemu poznamy dalsze losy Falcona i Zimowego żołnierza, Peggy Carter w serialowym Marvel's What If..., czy też jak potoczyła się wspólna opowieść Wandy i Visiona. Loki ma być jednym z najważniejszych seriali jaki wpłynie na przyszłe MCU, albowiem to właśnie jego historia może najbardziej namieszać w Multiwersum.

Póki co pierwsze zdjęcie z serialu, jakie możecie zobaczyć poniżej, sugeruje, że Loki przeniósł się gdzieś w okolice 1975 roku - w tle widać kinowy przebój tamtych czasów "Szczęki", ludzie noszą klasyczne ubiory, zaś widoczny na drugim planie samochód wygląda na konstrukcję z przełomu lat 60. i 70.

Samo logo produkcji Marvel Studios przypomina zaś to jakie widać na komiksowej serii „Loki: Journey into Mystery”.

Więcej o Disney+:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/pierwsze-zdjecie-z-serialu-o-lokim-beda-podroze-w-czasie?fbclid=IwAR1pbJVFBC6Lujtr8Nji8NkudK4S_u6J-oT0tEvHaVHAyj8bbXLWFom9gMU

Tagi: disney+ Loki mcu seriale

Nie przegap