Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2019 10:17
Marvel’s What If na Disney+
1580V

Marvel’s What If... na Disney+. Peggy Carter jako Kapitan Ameryka, a Steve Rogers jako Iron Man

Marvel Cinematic Universe zostanie już wkrótce rozszerzone o pierwszy serial animowany. W „Marvel’s What If...” poznamy alternatywne historie znanych bohaterów i w pierwszym odcinku to Peggy Carter sięgnie po tarczę Kapitana Ameryki.

Sympatycy Marvela na pewno dobrze kojarzą serię „What If...” - jest to zestaw historii, które przedstawiają alternatywne wydarzenia o rzeczywistości poza głównym nurtem uniwersum Marvela. Wiele z tych opowieści zostało osadzonych na alternatywnych Ziemiach w Marvel Comics Multiverse (w wielu wszechświatach).

Wszystkie konkrety Disney+

Marvel w końcu zdecydował się na przeniesienie tych wyjątkowych przygód w nowe miejsce. „Marvel’s What If...” będzie serialem animowanym, który będzie dostępny dla wszystkich subskrybentów Disney+.

Kevin Feige – szef Marvel Studios – potwierdził prace nad serią oraz przedstawił szczegóły pierwszego odcinka. W premierowym epizodzie to Peggy Carter zostanie Kapitanem Ameryką, a Steve Rogers będzie pierwszym Iron Manem – strój zostanie stworzony przez Howarda Starka. Co ciekawe Hayley Atwell, Chris Evans i Dominic Cooper prawdopodobnie zaoferują swoje głosy bohaterom.

Nie otrzymaliśmy szczegółów dodatkowych wydarzeń, ale trudno nie odnieść wrażenia, że serial może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! W końcu w „What If...” pojawiło się kilka naprawdę świetnych historii.

Źródło: https://www.marvel.com/articles/tv-shows/marvel-studios-brings-first-animated-series-what-if-to-disney-plus

Tagi: marvel Marvel Cinematic Universe Marvel’s What If...

Nie przegap