Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2019 13:12
Twisted Metal
1431V

Twisted Metal pierwszym serialem PlayStation Productions

Sony potwierdziło pierwszą produkcję przygotowaną z myślą o PlayStation Productions. Widzowie zobaczą serial na podstawie uniwersum Twisted Metal.

PlayStation Productions to nowa inicjatywa Sony, dzięki której japońska firma będzie przygotowywać filmy oraz seriale na podstawie własnych IP. Na dobry początek otrzymamy produkcję w świecie Twisted Metal.

Szczegóły PlayStation Productions

Nie otrzymaliśmy aktualnie konkretów dotyczących obsady, scenariusza oraz daty premiery, ale możemy mieć pewność, że producenci już zajmują się rozwojem serialu na podstawie Twisted Metal. Będzie to pierwszy projekt w ramach PlayStation Productions.

Wybór jest dość... Zaskakujący, bo jak wiadomo marka Twisted Metal ma już najlepsze lata dawno za sobą, w na dwóch ostatnich generacjach narodziło się sporo wyjątkowych IP, które na pewno mogłyby zostać rozwinięte w postaci serialu.

W zasadzie nie będzie dla mnie specjalnym zaskoczeniem, gdy dowiemy się, że jeden z oddziałów Sony pracuje właśnie nad nowym tytułem z serii Twisted Metal – w końcu pozycja może w ciekawy sposób współpracować z nadciągającym serialem.

Więcej o PlayStation:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/playstation-productions-is-working-on-twisted-metal-tv-series/

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 PlayStation Productions serial Sony Twisted Metal