Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 14:17
Gra o tron 8 mały
2821V

Gra o tron 8 Remake? Fani żądają ponownego stworzenia sezonu

Przed samą premierą wielkiego zakończenia „Gry o Tron”, fani domagają się od HBO ponownego stworzenia sezonu. Petycję już podpisało tysiące sympatyków serialu, którzy wierzą, że to wszystko można jeszcze naprawić.

Zakończenie „Gry o tron” zbiera bardzo mieszane opinie. Wielu sympatyków serialu nie potrafi pogodzić się z zakończeniem serialu, które ich zdaniem nie prezentuje oczekiwanej jakości. To właśnie z tego powodu powstała specjalna petycja.

Gra o tron 8 z ogromną popularnością. Serial notuje fantastyczne wyniki

Remake Game of Thrones Season 8 with competent writers” - takimi, wymownymi słowami została nazwana petycja, która zebrała już ponad 340 tysięcy podpisów. Widzowie nie godzą się na taki obrót sprawy i zakończenie historii na zasadach aktualnych scenarzystów.

Nie możemy oczywiście liczyć, że HBO nagle zdecyduje się porzucić przyjęte koncepcje, zaproponuje aktorom ponowne wystąpienie w serialu i stworzy ósmy sezon od początku, jednak cała sprawa pokazuje jedno – sympatycy „Gry o tron” są zdeterminowani.

Polecam wskoczyć na stronę Change.org, gdzie są zbierane głosy niezadowolonych fanów – nowe podpisy pojawiają się błyskawicznie.

Polecamy zapoznać się z naszymi recenzjami aktualnie trwającego sezon "Gry o tron":

Źródło: Twitter

Tagi: