Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 15:22
Steep Ubisoft
2243V

Steep za darmo. Ubisoft rozdaje produkcję

Ubisoft postanowił ponownie uszczęśliwić wielu graczy. Firma rozdaje za darmo Steep i pozwala wszystkim zainteresowanym wypróbować grę przeładowaną śniegiem. Zapoznajcie się z ciekawym tytułem.

Steep to zdecydowanie nie jest najmocniejsza gra w katalogu Ubisoftu, ale tytuł z 2016 roku został znacząco rozbudowany i poprawiony. Produkcja w okolicach debiutu zgarnęła oceny na poziomie 70-72%.

Steep - recenzja gry

„Wciągający i ładnie oprawiony sandboks, traktujący o sportach ekstremalnych, z dużym naciskiem na multiplayer. Warto zagrać tym bardziej, że podobnej gry prędko nie będzie.”

Powyższymi słowami naszą recenzję Steep podsumował Michał, który nie ukrywał, że grze brakuje kilku elementów, jednak nawet w tej sytuacji propozycja Ubisoftu to jego zdaniem „udana gra o sportach ekstremalnych”.

Należycie do grona graczy, którzy chcą wypróbować Steep? Do 22 maja możecie skorzystać z promocji. Niestety, oferta została przygotowana wyłącznie dla graczy na PC:

Zarejestruj się, by otrzymać darmową kopię gry Steep, która będzie odtąd zawsze dostępna dla ciebie! Możesz ją zdobyć począwszy od 16 maja od godziny 15:00 do 22 maja do godziny 00:00 (twojego czasu lokalnego).

Polecamy:

Źródło: Ubisoft

Tagi: STEEP Ubisoft ubisoft annecy