Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 19:59
Dante DMC
1398V

Devil May Cry na Nintendo Switch zostało wyciągnięte z Devil May Cry HD Collection

Capcom ma za sobą niezwykle udane dwa lata, podczas których firma zanotowała fantastyczne rezultaty, ale niektóre decyzje Japończyków są dość... Niezrozumiałe. Jedną z takich jest bez wątpienia pazerność związana z Devil May Cry przygotowanym z myślą o Nintendo Switchu.

Devil May Cry HD Collection trafiło pierwotnie w 2012 roku na PlayStation 3 i Xboksa 360. Zestaw zawiera trzy pierwsze odsłony serii i w ubiegłym roku zestaw wylądował na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Monster Hunter World. Rozszerzenie Iceborne będzie tak duże, jak podstawowa wersja

Wspominam o tym zestawie nie bez powodu, bo okazuje się, że Devil May Cry przygotowywane z myślą o Nintendo Switchu zostało właśnie wyciągnięte z kolekcji. Firma nie zdecydowała się na jednoczesne zaoferowanie trzech gier z już przygotowanego pakietu, a po prostu zainteresowani kupią wyłącznie jedną pozycję.

Bez dodatkowych ulepszeń, bez poprawionej oprawy, a po prostu Devil May Cry zostanie wyszarpnięty z Devil May Cry HD Collection i wrzucony do eShopu – jak wiadomo pozycja nie będzie dostępna w pudełkach. W dodatku aktualnie Capcom nie planuje wrzucić na Nintendo Switcha Devil May Cry 2 i Devil May Cry 3...

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/devil-may-cry-switch-release-is-port-of-hd-collection-version-2-and-3-not-planned-at-this-time

Tagi: Capcom Devil May Cry