Monster Hunter World. Rozszerzenie Iceborne będzie tak duże, jak podstawowa wersja

News
1726V
Monster Hunter World. Rozszerzenie Iceborne będzie tak duże, jak podstawowa wersja
Kajetan Węsierski | 12.05.2019, 16:44

Obóz Capcomu potwierdził właśnie, że nadchodzące rozszerzenie do Monster Hunter World będzie miało zawartość porównywalną do podstawowej wersji gry!

Po oficjalnym zapowiedzeniu ogromnego dodatku do Monster Hunter World pora na ujawnianie kolejnych informacji z nim związanych. Kilka dni temu zaprezentowano nowe lokacje, potwory oraz ekwipunek!

Monster Hunter World Iceborne. Prezentacja nowych potworów, lokacji i ekwipunku

Jak doniosła członki zespołu odpowiedzialnego w Capcom za PR, rozszerzenie Iceborne będzie rywalizować z pełną wersją gry pod względem ilości zawartości! Jest to bez dwóch zdań świetna informacja dla fanów produkcji, ponieważ już podstawka gwarantowała długie godziny zabawy!

Dodatek będzie przedstawiał nową historię, która toczyć się będzie po wydarzeniach z głównej gry. Co więcej, chłodny i górzysty obszar (nazwany w grze Hoarfrost Reach) ma być największym dostępnym do tej pory w Monster Hunter World!

Prócz wspomnianej, nowej krainy, dojdą także zmiany, które obejmą podstawową fabułę. Począwszy od wprowadzenia nowego poziomu trudności, Master Rank, a skończywszy na dodaniu nowych opcji i elementów związanych z używaniem broni

Dodatek zadebiutuje na konsolach już 6 września 2019 roku, a na PC trafi kilka miesięcy później i wciąż nie wiadomo, czy jeszcze w bieżącym roku. 

Źródło: https://www.onlysp.com/monster-hunter-iceborne/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych