Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 13:48
Star Wars Jedi: Fallen Order
900V

Electronic Arts zmienia plany względem E3. Firma szykuje się do zapowiedzi nowych gier

Electronic Arts zmieniło plany. Firma nie zamierza już przygotowywać trzydniowej transmisji podczas E3 2019. Wydawca skupi się na jednym wydarzeniu, podczas którego zobaczymy wszystkie tytuły przygotowane przez wewnętrzne studia korporacji.

Electronic Arts nie zdecydowało się na zorganizowanie typowej konferencji podczas E3 2019. W pierwotnym planie firma chciała przygotować trzydniowe transmisje live-stream, w trakcie których mieliśmy otrzymać informacje dotyczące gier wydawanych przez korporację.

E3 2019. Lista konferencji – daty i godziny

Na szczęście ten plan wylądował w koszu. Teraz najważniejsze materiały zostaną przedstawione szerokiej publiczności jednego dnia – 8 czerwca:

Przy okazji – mamy wieści na temat harmonogramu transmisji na żywo z EA PLAY.  Zdecydowaliśmy, że wszystkie transmisje odbędą się w sobotę, 8 czerwca, więc fani będą mogli obejrzeć komplet transmisji prezentujących nowe gry i nową zawartość w ciągu jednego dnia.  Poprzednio planowana na piątek impreza otworzy teraz nasze sobotnie atrakcje.

Firma opublikowała także wstępną listę gier, które zobaczymy podczas wydarzenia. Zainteresowani mogą szykować się na nową zawartość do Apex Legends, Anthem i Battlefield V, nowe gry z serii EA Sports i „wiele, wiele więcej”. Oczywiście wśród niespodzianek znajduje się nowy Need for Speed oraz Plants vs. Zombies.

Specjalny blok tematyczny zostanie poświęcony uniwersum Star Wars – w tym wypadku możemy liczyć na rozgrywkę ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Co warto przeczytać?

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/ea-play-2019-tickets-available

Tagi: e3 e3 2019 ea play Electronic Arts