Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2019 13:47
Ellie Tlou 2
1753V

The Last of Us 2 coraz bliżej. Twórcy szukają pracowników, którzy „pomogą zakończyć prace” nad grą

Naughty Dog przygotowuje się do wypalenia ostatecznego kodu The Last of Us 2. Studio poszukuje pracowników, którzy „pomogą w zakończeniu prac”. To bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy PlayStation 4.

Na The Last of Us 2 czekamy długo. Gra została ujawniona 4 grudnia 2016 roku. Od tego czasu zobaczyliśmy bodajże cztery materiały, ale wciąż czekamy na konkretną kampanię promocyjną. Wiele na to wskazuje, że już wkrótce będziemy świadkami ważnego wydarzenia – autorzy zbliżają się do zakończenia prac.

PlayStation 4 to "najlepsze miejsce do gry". Sony zachęca do konsoli

Taką wiadomość potwierdził jeden z reżyserów The Last of Us 2, który opublikował ciekawą wiadomość – Naughty Dog wciąż poszukuje administratora, animatorów, specjalistę od oświetlenia i efektów wizualnych, programistów, czy też osoby odpowiedzialne za lokacje.

Informacja opublikowana przez Anthony'ego Newmana mogłaby zaniepokoić fanów, ale przedstawiciel Naughty Dog podkreślił, że poszukuje pracowników na wiele miejsc, by „pomóc zakończyć prace nad grą”.

Nie oznacza to oczywiście, że ostatnie linijki kodu The Last of Us 2 zostaną wklepane w przeciągu następnych dni, ale najwidoczniej Naughty Dog znajduje się na ostatniej prostej i studio chce dopilnować terminu.

Pytanie pozostaje w tej zasadzie jedno – to kiedy premiera? Patrząc na dość gorączkowe poszukiwania nowych pracowników, obstawiałbym, że Sony chce nam sprezentować The Last of Us 2 do 31 marca 2020 roku, by w kolejnych miesiącach budować hype na nową generację.

Co warto przeczytać?

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-developer-looking-to-hire-devs-to-help-close-out-development

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II