Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 08:50
Marvel Cinematic Universe bohaterowie
1647V

Marvel Cinematic Universe 4 Faza. Latem poznamy szczegóły filmów

Dyrektor generalny Disneya zapowiedział ważne wydarzenie dla sympatyków Marvel Cinematic Universe. Latem odbędzie się impreza, podczas której otrzymamy konkretne informacje dotyczące nowych filmów. Bob Iger wspomniał także o możliwych kierunkach, którymi podąży MCU.

Już wczoraj poznaliśmy konkretne daty premier aż ośmiu filmów rozszerzających Marvel Cinematic Universe, ale tak naprawdę nie mamy pewności, jakie produkcje zobaczymy w danych terminach. Możemy oczywiście przypuszczać, ale na szczęście już wkrótce otrzymamy niezbędne konkrety.

Marvel Cinematic Universe 4 Faza. Daty premier filmów

Bob Iger rozmawiał z dziennikarzami Variety i podczas rozmowy prezes Disneya wspomniał, że możliwości, którymi może podążyć Marvel Cinematic Universe są „ogromne” - „jest wiele różnych kierunków, którymi możemy podążyć”.

Włodarze Disneya kupując Marvela odrobili zadanie domowe. Firma otrzymała w swoje ręce około 8000 bohaterów, więc twórcy nie mogą narzekać na brak materiału źródłowego. Nowe opowieści według Igera będą „agnostyczną platformą” i ponownie otrzymamy narrację, która będzie „misternie powiązana i związana z opowiadaniem historii”. Iger wspomniał także, że ważną wskazówką dotyczącą rozwoju MCU jest oczywiście film „Avengers": Endgame”.

CEO Disneya zaznaczył, że „latem” zostaną ujawnione wszystkie szczegóły, a warto podkreślić, że w dniach 18-21 lipca odbywa się San Diego Comic-Con, na którym na pewno nie zabraknie przedstawicieli Marvela. Firma może także wykorzystać swoją imprezę (D23 2019 – 20-25 sierpnia), by zapowiedzieć nadciągające produkcje. 

Warto przeczytać:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/marvel-slate-avengers-endgame-bob-iger-1203209297/

Tagi: Bob Iger Marvel Marvel Cinematic Universe