SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2019 14:43
Xbox One S All-Digital Editio
2510V

Xbox One S All-Digital Edition w Polsce. Znamy cenę, ale na konsolę sobie zaczekamy

Od dzisiaj część graczy chwyci w łapy Xbox One S All-Digital Edition, ale takie przyjemności nie są łatwo dostępne w Polsce. Urządzenie trafi do klientów dopiero w przyszłym miesiącu, jednak już dzisiaj znamy cenę konsoli.

Xbox One S All-Digital Edition to specjalna wersja Xboksa One, która nie posiada napędu. Urządzenie jest od dzisiaj dostępne w sklepie Microsoftu.

Xbox One S All-Digital Edition Unboxing. Pełna prezentacja konsoli

Jeśli jednak nie zamierzacie męczyć się wysyłką, a chcecie odebrać sprzęt w rodzimych sklepach, to najwidoczniej musicie zaczekać do przyszłego miesiąca. W RTV Euro AGD pojawiła się konsola i obok daty premiery widnieje właśnie „czerwiec 2019”. Sprzęt został wyceniony na 999 zł i w pakiecie z konsolą zainteresowani otrzymają trzy gry: Minecraft + Sea of Thieves + Forza Horizon 3.

Czy warto? Pewnie wszystko zależy od podejścia, jednak pewnie znajdą się chętni, którzy zdecydują się na taką ciekawostkę. Na deser zobaczcie najnowszy spot konsoli.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-1tb-digital-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3.bhtml

Tagi: xbox one xbox one s Xbox One S All-Digital Edition