Deep Diving Simulator z datą premiery. Katowiczanie pokazują gameplay

News
669V
Deep Diving Simulator z datą premiery. Katowiczanie pokazują gameplay
Wojciech Gruszczyk | 23.04.2019, 10:33

Katowickie Jujubee szykuje się do premiery Deep Diving Simulator. Gra została zaprezentowana na pierwszym materiale wideo, a jednocześnie poznaliśmy ostateczną datę premiery. Zobaczcie gameplay nowej gry twórców Kurska.

Jujubee nie może mówić o wielkim sukcesie Kurska, który nie podbił serc recenzentów, ale Katowiczanie chcą zapomnieć o tej wpadce i wrzucą graczy w głębiny. Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na pierwszy gameplay z Deep Diving Simulator.

Kursk. Tragiczna opowieść pełna niejasnych kontrowersji

Deep Diving Simulator ma zapewnić „satysfakcjonujące doświadczenia nurkowania głębinowego”, a podczas rozgrywki trafimy do wielu pięknych, nieodkrytych zakątków podwodnego świata. Podczas rozgrywki skorzystamy z rozbudowanego sprzętu, by mieć pewność, że nasza misja zostanie odpowiednio zrealizowana.

Studio zaprosi śmiałków do odwiedzania głębin, gdzie będziemy wykonywać zadania profesora:

„Przyjazny profesor prosi gracza o pomoc w wydobywaniu różnych przedmiotów z głębin mórz i oceanów. To proste zadanie może jednak przekształcić się w podróż do zaginionego miasta Atlantydy. Każda lokacja ma swoje własne wyzwania, z którymi gracz musi się zmierzyć, aby odnieść sukces. Trzeba mieć na uwadze, że czyhające rekiny lub wędrujące płaszczki mogą nie tolerować obecności gracza na swoich terytoriach.”

Twórcy podkreślają, że ważnym elementem Deep Diving Simulator jest wartość edukacyjna. Podczas rozgrywki mamy przykładowo natrafić na zniszczone przez zanieczyszczenia miejsca, gdzie dzięki naprawie szkód możemy pomóc okolicznym, podwodnym gatunkom zapewnić spokojną egzystencję.

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors Legacy, Bulletstorm i wielu innych. Deep Diving Simulator zadebiutuje 27 maja na komputery PC, ale twórcy planują wrzucić grę na Maca, konsole oraz wirtualną rzeczywistość.

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych