SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2019 15:48
Joel i Ellie z The Last of Us 2
4800V

The Last of Us 2 z „najambitniejszą sceną filmową” w historii Naughty Dog. Ellie i Joel na planie

Neil Druckmann podzielił się wyjątkowym materiałem z planu zdjęciowego The Last of Us 2. Twórcy zakończyli prace nad najambitniejszą sceną z udziałem Ellie oraz Joela. Reżyser nie ukrywa – podczas prac polały się łzy.

Nadal czekamy na ostateczne konkrety dotyczące The Last of Us 2. Naughty Dog zapowiada wyjątkową produkcję, która może okazać się jedną z najważniejszych gier na PlayStation 4, ale deweloperzy wciąż pracują nad ważnymi elementami tytułu.

Zakończono prace nad scenami The Last of Us 2

Neil Druckmann opublikował zdjęcie potwierdzające zakończenie prac na planie The Last of Us 2. Na materiale widzimy Ashley Johnson oraz Troy'a Bakera, czyli aktorów wcielających się w Ellie oraz Joela.

Reżyser, scenarzysta i wiceprezes Naughty Dog wspomniał, że jego zespół nagrał „najambitniejszą scenę filmową” jaką kiedykolwiek przygotowali twórcy The Last of Us i następnie dodał, że „polały się łzy”.

Wiadomość opublikowaną przez Druckmanna podał dalej główny profil Naughty Dog, który podkreślił, że aktorzy zakończyli prace na planie, ale przed zespołem jeszcze sporo pracy. Deweloperzy muszą między innymi wdrożyć nagrania do produkcji.

Warto przeczytać 

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II