Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.04.2019 12:12
The Last of Us Part 2
1807V

The Last of Us Part 2. Twórcy sugerują koniec nagrywania cutscenek

Wygląda na to, że proces produkcji The Last of Us Part 2 może powoli dobiegać końca. Na to wskazuje najnowszy wpis na Twitterze Neila Druckmanna z Naughty Dog.

Neil Druckmann znowu kusi nas strzępkami informacji dotyczących powstawania The Last of Us Part 2. Deweloper tym razem podzielił się zdjęciem kartki papieru prawdopodobnie z ostatnią stronicą scenariusza. Neil Druckmann umieścił pod fotką podpis: "właśnie nakręciliśmy tę scenę".

Zajawka odtworzona w formie filmu live-action

Zapewne chodzi tu o sesję motion capture z aktorami, co pozwala Naughty Dog stworzyć wysokiej jakości cutscenki i dialogi w The Last of Us: Part II.

Czy to oznacza, że deweloperzy kończą już robotę nad wszystkimi przerywnikami w The Last of Us Part 2? Tu niestety trudno cokolwiek powiedzieć, bo - tak jak w przemyśle filmowym - takie materiały tworzone są często w niechronologicznym porządku. Niedawno Laura Bailey przyznała się jednak, że zakończyła sesje motion capture dla The Last of Us Part 2, więc możliwe, że ekipa faktycznie kończy robotę nad wszystkimi cutscenkami.

Wg przecieków The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek jeszcze w tym roku. Póki co nic nie zostało jednak potwierdzone.


Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap