Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 16:28
Alien vs. Predator Capcom
1948V

Capcom szykuje bijatykę w uniwersum Alien vs. Predator? Tajemnicza zajawka opublikowana

Capcom właśnie opublikował bardzo tajemniczą zajawkę, która sugeruje nadejście nowej produkcji w uniwersum Aliena. Firma wysyła graczom zaskakujące sygnały i wiele na to wskazuje, że już wkrótce poznamy nowy tytuł Japończyków.

Capcom ma za sobą bardzo udane miesiące. Firma wydała kilka dużych hitów, które cieszą się wyjątkową popularnością. W samym 2019 roku Japończycy zapewnili między innymi Resident Evil 2 (2019) oraz Devil May Cry 5.

Predator – recenzja filmu. Get to the choppa!

Co teraz planuje Capcom? Firma dotychczas nie prezentowała swoich planów, ale właśnie otrzymaliśmy bardzo tajemniczą zajawkę. Teaser zapowiada “nowego pretendenta” , a następnie widzimy odbijającą się rozgrywkę ze Street Fightera (?) w arcade sticku, jednak całość jest podsumowana dość zaskakującymi słowami.

Szczegóły projektu poznamy jutro o godzinie 16:00, a w podpisie pojawia się informacja o wykorzystanych markach: „ALIEN, PREDATOR, ALEIN VS. PREDATOR”. Trudno w zasadzie połączyć uniwersum Obcego z bijatyką, ale może szykuje się porządny cross-over? W końcu Capcom jest znany z serii X-Men vs. Street Fighter, więc może najwyższy czas na rozbudowanie propozycji?

Źródło: Twitter

Tagi: alien alien vs. predator Capcom