Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 16:16
Elly The Last of Us 2
2455V

The Last of Us 2 z Laurą Bailey. Aktorka odegra ważną rolę w historii

Laura Bailey to niezwykle rozchwytywana aktorka, która na koniec generacji wystąpi w dwóch prawdopodobnie największych, ekskluzywnych produkcjach przygotowanych dla Sony oraz Microsoftu. Naughty Dog ponownie siegnęło po Amerykankę podczas przygotowania The Last of Us 2.

Sony oraz Naughty Dog wciąż nie potwierdzają daty premiery The Last of Us 2, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy nie tracą czasu. Studio rozwija grę i o pracach nad tytułem przypomniał światu Neil Druckmann.

Gry z zombie, które ukażą się w 2019 roku (i później)

Scenarzysta i dyrektor kreatywny The Last of Us 2 opublikował poniższe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Laurę Bailey. Kobieta wcieli się w “jedną z ulubionych postaci” Druckmanna, ale niestety twórca aktualnie nie zdecydował się ujawnić, kogo tak naprawdę ożywiła Laura.

Pojawienie się Laury w The Last of Us 2 jest sporą ciekawostką – kobieta wystąpiła w pierwszej odsłonie, jednak w tym wypadku nie otrzymała większej roli. Gracze mogli ją jednak w ostatnim czasie podziwiać w Spider-Man (2018) (Mary Jane Watson) oraz Catherine: Full Body (Catherine).

Kobieta wcieliła się także w Kait Diaz, czyli główną bohaterkę Gears 5 – możemy w tej sytuacji powiedzieć, że Amerykanka na koniec generacji wystąpi w dwóch dużych hitach. Bailey pracuje w naszej branży od 2002 roku

The Last of Us 2 Laura Bailey

Źródło: Twitter

Tagi: Laura Bailey Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us 2 The Last of Us: Part II