Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.04.2019 15:45
Crash Team Racing Nitro Fueled
1790V

Crash Team Racing Nitro Fueled w 60 FPS na mocniejszych konsolach?

Jedną z rzeczy, za które krytykowane jest Crash Team Racing Nitro Fueled to działanie w 30 FPS. Wygląda jednak na to, że mocniejsze konsole mogą zaoferować 60 FPS.

Remake oryginalnego Crash Team Racing w formie Crash Team Racing Nitro Fueled do sprzedaży ma trafić już 21 czerwca. Do premiery mamy jeszcze odrobinę czasu, co deweloperzy mogą poświęcić na ostatnie szlify.

Kalendarz Gracza - Kwiecień 2019

Jedną z rzeczy, za które krytykowano ekipę Beenox, dotyczą płynności gry, którą zablokowano na poziomie 30 FPS. Niepotwierdzone jeszcze informacje mówią jednak, że na mocniejszych wersjach konsol tej generacji, tj. PS4 Pro i Xbox One X, Crash Team Racing Nitro Fueled może działać w 60 klatkach na sekundę.

Taką informację podał serwis MMOGames, który miał okazję pograć w rzekomo najnowszą wersję produkcji wydawanej przez Activision. Informację o 60 FPS-ach podać im miał przedstawiciel dewelopera, którego oddelegowano do pokazów gry. Oczywiście warto zachować dystans do takich informacji, dopóki te nie zostaną potwierdzone oficjalnie.

To, czego możemy za to być pewno to obecność w nowym Crashu tras z Crash Nitro Kart, które zostaną odpowiednio dostosowane do rozgrywki ze zwykłego CTR-a. Ponadto osoby, które kupią grę na PS4, otrzymają inspirowane oryginałem retroskórki w formie kanciastych postaci.

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled playstation 4 wideo xbox one