Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.03.2019 16:40
Yakuza Kiwami 2 już niedługo na PC
568V

Yakuza Kiwami 2 coraz bliżej premiery na PC

Yakuza Kiwami 2 to kolejna odsłona serii, która najprawdopodobniej pojawi się już niedługo w wersji na komputery osobiste.

SEGA podjęła w zeszłym roku bardzo ważną, z punktu widzenia graczy komputerowych, decyzję. Firma zdecydowała o przenoszeniu swojej kultowej serii Yakuza na PC. W zeszłym roku stało się tak z prequelem serii, Yakuza 0, a zaledwie miesiąc temu z Yakuza Kiwami.

Yakuza Kiwami w lutym na PC. Znamy szczegóły

Wygląda na to, że do premiery kolejnej części coraz bliżej. Mowa oczywiście o Yakuza Kiwami 2. Odświeżona wersja kultowej, drugiej części, pojawiła się w sierpniu zeszłego roku na PlayStation 4. 

Dziś, na portalu ESRB (Entertainment Software Rating Board), pojawiła się ocena gry w wersji na PC, pod względem zawartych w niej treści. Wyżej wspomniana organizacja odpowiada w Ameryce za ustalanie granicy wiekowej danej produkcji i niebezpieczeństw, które w sobie zawiera

Na Yakuza Kiwami 2 nałożono ograniczenie wiekowe 17+, a niebezpieczna zawartość, którą jej przypisano to: krew, intensywna przemoc, seksualność, wulgarny język oraz alkohol

Pomimo że nie jest to oficjalne potwierdzenie, to można wnioskować, że do jego ogłoszenia jest już coraz bliżej. Najprawdopodobniej najbliższe tygodnie przyniosą pierwsze informacje dotyczące nadchodzącej wersji. 

Tagi: Deep Silver sega yakuza kiwami 2