Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 17:33
Yakuza Kiwami na zwiastunie na PC
374V

Yakuza Kiwami w lutym na PC. Znamy szczegóły

SEGA ujawniła kompletne informacje dotyczące wydania Yakuza Kiwami na komputerach osobistych. Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu i z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun oraz poznać konkretne informacje dotyczące nowego wydania.

SEGA coraz śmielej wrzuca swoje perełki na komputery osobiste. Wczoraj pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące debiutu Yakuza Kiwami na PC, a już dzisiaj otrzymaliśmy konkretne szczegóły.

Stellaris: Console Edition nadleci w lutym. Zwiastun pokazuje założenia gry

Yakuza Kiwami trafi na komputery osobiste 19 lutego. Gra została wyceniona na 85,99 zł, ale zainteresowani mogą skorzystać z przedsprzedażowej oferty i kupić produkcję za 77,39 zł – jest to rabat wynoszący 10%.

„Jedna z ukochanych japońskich franczyz od firmy SEGA wraca na PC po ogromnym sukcesie  prequelu Yakuza 0, który został wydany w 2018. Fani będą mogli kontynuować przygodę z japońskiego półświatka, która rozgrywa się 17 lat później.”

Twórcy portu zajęli się kilkoma ulepszeniami – wersja na PC oferuje podkręcone mechaniki, rozbudowaną historię fabularną, a także elektryzujące walki, japońskie audio i optymalizację 4k i nieograniczoną liczbę klatek na sekundę.

Gra została zaprezentowana na poniższym zwiastunie.

Tagi: Deep Silver Ryu Ga Gotoku Studio Yakuza Kiwami

Nie przegap