Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 07:00
Retro Crash Team Racing Nitro Fueled
1501V

Crash Team Racing Nitro-Fueled z zawartością Crash Nitro Kart. Sony zagwarantowało sobie retro dodatki

Crash Team Racing Nitro-Fueled zapowiada się jeszcze lepiej. Twórcy postanowili dopieścić zawartość i nie tylko przygotowali retro skórki dla bohaterów, ale zadbano również o atrakcje z Crash Nitro Kart.

Crash Team Racing Nitro Fueled zapowiada się wyjątkowo dobrze. Deweloperzy zadbają o znaczące upiększenie produkcji, ale jednocześnie zespół odpowiedzialny za grę nie zapomniał o rozbudowaniu zawartości.

Fabularny zwiastun Days Gone

Na imprezie State of Play od Sony otrzymaliśmy zapowiedź retro skinów – specjalne ubrania dla bohaterów oraz odpicowane pojazdy pojawią się wyłącznie na PlayStation 4. Japończycy zagwarantowali sobie taką małą ekskluzywność.

Deweloperzy potwierdzili także przygotowanie specjalnej zawartości z Crash Nitro Kart, czyli produkcji wydanej w 2003 roku – jest to dziewiąta część serii Crash Bandicoot, a jednocześnie bezpośrednia kontynuacja Crash Team Racing. Te przyjemności będą dostępne na wszystkich platformach, ale niestety nie otrzymaliśmy w tym wypadku szczegółów.

Najnowszy materiał z Crash Team Racing Nitro-Fueled wygląda świetnie, ponieważ pozwala nam spojrzeć na pięknych bohaterów, ładne trasy, czy też czteroosobowy split-screen. Mam wrażenie, że ten tryb będzie ozdobą wielu tegorocznych domówek.

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled