Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 17:23
Cyberpunk 2077 bohater
2859V

Cyberpunk 2077 prezentowany przez Sony. Japończycy opowiadają o grze CD Projekt RED

Europejski oddział PlayStation kontynuuje promocję CD Projekt RED. Firma opowiada tym razem o Cyberpunk 2077 oraz przyszłości rodzimego studia. Przygotowany montaż w świetny sposób pokazuje nową grę.

PlayStation Europe opublikowało kolejny materiał prezentujący twórczość CD Projekt RED. Nadszedł moment na jedną z najbardziej wyczekiwanych gier, która zmierza aktualnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Skąd się wziął Cyberpunk 2077

Sony na początku opowiadało o deweloperach, później przedstawiło „jak Wiedźmin przejął kontrolę nad światem”, następnie otrzymaliśmy kilka słów o Gwincie oraz Wojnie Krwi, a teraz nadszedł moment Cyberpunka 2077.

To naprawdę przemyślany i dobry materiał – pracownicy Sony nie zapominają o przedwczesnej zajawce, ukazują świat, opowiadają o bohaterach, wspominają możliwości, czy po prostu pozwalają spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki. Nie otrzymaliśmy nowych ujęć, ale zadbano tutaj o kilka odpowiednich scen.

Nowy materiał (zwiastun, a może gameplay?) z Cyberpunk 2077 powinien pojawić się na E3 2019 – CD Projekt RED już potwierdził pojawienie się na imprezie w Los Angeles.

Tagi:

Nie przegap