Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2019 21:00
Wiedźmin Gwint Sony
532V

Sony promuje Gwinta i Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Dobra prezentacja polskich gier

Japońska korporacja nie przestaje zaskakiwać. Na blogu Sony pojawił się trzeci materiał promujący produkcje CD Projekt RED. Firma tym razem skupia się na karciance oraz ostatnim tytule wydanym przez rodzime studio.

Na blogu PlayStation od kilku dni pojawiają się materiały wychwalające CD Projekt RED oraz produkcje stworzone przez polskie studio. Po zachwytach nad wielkimi przygodami Geralta, nadszedł czas na karciankę oraz Wojnę Krwi.

Jak Wiedźmin przejął kontrolę nad światem? Sony ponownie chwali grę CD Projekt RED

Sony postanowiło tym razem opowiedzieć graczom o Gwincie oraz przedstawić szerokiej publiczności pierwszą produkcję z serii Wiedźmińskie Opowieści. Akurat w tym wypadku pewnie niektórzy mogą z zaciekawieniem zapoznać się z materiałem, ponieważ Wojna Krwi – pomimo świetnej rozgrywki i dobrej fabuły – nie osiągnęła zawrotnych wyników.

W kolejnym kroku Sony może opowiedzieć kilka ładnych słów o Cyberpunk 2077, pokazać nowy zwiastun, a następnie przedstawić odświeżoną odsłonę pierwszego Wiedźmina? Tak, są to tylko marzenia, ale trudno mi uwierzyć, by przedstawiciele japońskiej korporacji zdecydowali się na stworzenie serii materiałów bez większego powodu... Choć może będzie to teraz standard i w przyszłości na blogu PlayStation pojawią się dokumenty dotyczące innych firm?

Zachęcam oczywiście do zobaczenia poniższej prezentacji – ponownie w rolę narratora wciela się Doug Cockle, którego na pewno dobrze kojarzycie z roli Wiedźmina. Mężczyzna podkładał głos pod głównego bohatera.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt RED sony Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Nie przegap