Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 17:39
Wiedźmin CD Projekt RED Sony
2282V

Jak Wiedźmin przejął kontrolę nad światem? Sony ponownie chwali grę CD Projekt RED

Sony opublikowało drugi materiał przedstawiający pracę CD Projekt RED. Teraz firma przedstawia growe przygody Wiedźmina i skupia się na największym sukcesie rodzimego studia. Pojawienie się tych materiałów jest zaskakujące.

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się drugi materiał chwalący pracę CD Projekt RED. Teraz wewnętrzny zespół Sony skupił się na pokazaniu serii Wiedźmin i produkcja Polaków jest przedstawiana w samych superlatywach.

Sony przygotowało rewelacyjny filmik o CD Projekt RED. "To źródło dumy Polaków"

Sony wczoraj chwaliło CD Projekt RED, a dzisiaj publikuje bardzo pozytywny materiał o Wiedźminie... W sumie taka sytuacja nie byłaby specjalnym zaskoczeniem, gdybyśmy wyczekiwali na premierę Wiedźmina 3: Dziki Gon, ale dzisiaj? Promocja polskiego studia i rodzimej gry jest zaskakującym ruchem.

Dzisiaj Sony mówi wprost – Wiedźmin przejął kontrolę nad światem, a produkcja wyznaczyła standardy, z którymi muszą teraz mierzyć się deweloperzy z całego świata. Firma jednocześnie podkreśla, że na PlayStation 4 zadebiutował wyłącznie Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale na początku materiału pojawiają się wzmianki o dwóch poprzednich przygodach Geralta.

W sumie trudno nie zgodzić się z opinią Sony, jednak mam szczerą nadzieję, że korporacja chce nam coś powiedzieć i już wkrótce pojawią się pozytywne informacje dotyczące rozwoju marki Wiedźmin...

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon