Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2019 11:43
Cyberpunk 2077 E3
3441V

Cyberpunk 2077 potwierdza obecność na E3 2019!

CD Projekt RED chce mieć pewność, że gracze będą wyczekiwać na E3 2019. Twórcy właśnie potwierdzili swoje przybycie na wydarzenie, więc możemy szykować się na nowe materiały z oczekiwanego Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 zostało oficjalnie zaprezentowane na ubiegłorocznym E3. Microsoft przedstawił wyjątkową konferencję, podczas której otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na dwie polskie perełki – Cyberpunk 2077 oraz Dying Light 2.

Najbogatsi ludzie w Polsce. Prezes Techlandu i założyciele CD Projektu w czołówce

Od tego czasu czekamy na więcej polskich killerów, jednak najwidoczniej w przypadku dzieła CD Projekt RED musimy zaczekać do tegorocznego E3. Deweloperzy odpowiedzialni za Cyberpunk 2077 zaznaczyli, że pojawią się na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie.

Ta skromna wiadomość jest naprawdę istotna z jednego powodu – jak wiadomo Sony nie zamierza organizować konferencji na E3, więc niektórzy obawiali się, że impreza będzie znacznie słabsza od ubiegłorocznego show. Oczywiście Microsoft, Nintendo oraz kilka dużych firm od razu potwierdziło swoje przybycie na wydarzenie.

Wspominam tutaj o Microsofcie nie bez powodu – jak wiadomo Polacy od dawna współpracują z marką Xbox, prezentowali Cyberpunk 2077 na imprezie Spencera, więc możemy się spodziewać, że ponownie będziemy świadkami „hakowania”. Już wcześniej szef marki Xbox potwierdził, że zamierza przebić ubiegłoroczną imprezę.

To jak – prezentacja nowych Xboksów i data premiery z konkretną rozgrywką Cyberpunk 2077? ;)

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap