Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 19:03
Inside Xbox marzec Halo
770V

Inside Xbox powróci w przyszłym tygodniu. Będą konkrety o Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził szczegóły marcowego Inside Xbox. Gracze mogą szykować się na szczegóły dotyczące zawartości Xbox Game Pass, a jednocześnie poznamy plan działania deweloperów odpowiedzialnych za Halo: Master Chief Collection.

Wielkie święto posiadaczy Xboksów One odbędzie się już 12 marca. Wydarzenie standardowo rozpocznie się o godzinie 23:00 i przez godzinę otrzymamy konkrety dotyczące najbliższych planów Microsoftu.

Xbox Game Pass trafi na „każde urządzenie”, ale Switch nie znajduje się podobno w najbliższych planach

Poznaliśmy pierwsze plany zbliżającego się Inside Xbox – ważnym tematem wydarzenia będzie Halo: The Master Chief Collection. W tym wypadku możemy liczyć na konkrety rozwoju projektu, bo jak wiadomo wciąż mała grupa deweloperów z 343 Industries pracuje nad rozwojem kolekcji.

Microsoft ujawni również szczegóły DayZ i One Piece: World Seeker – szczególnie ciekawie zapowiadają się informacje dotyczące tego pierwszego projektu... Może w końcu poznamy daty premiery gry na konsoli Amerykanów?

Warto zaznaczyć, że już wcześniej autorzy Age of Empires: Definitive Edition również potwierdzili swoje przybycie na Inside Xbox. Wiele na to wskazuje, że ta ciekawa strategia w końcu trafi na Xboksa One i gracze otrzymają dostęp do produkcji. Jak wiadomo konsola Microsoftu wspiera już myszki i klawiatury, więc bez problemu z tytułem zapoznają się wszyscy zainteresowani.

Bardzo możliwe, że szczegóły Inside Xbox zostały opublikowane przed czasem, ponieważ wiadomość zniknęła z Twittera – poniżej łapcie screena.

Inside Xbox marzec 2019

Źródło: Twitter

Tagi: inside xbox Microsoft Xbox One