One Piece: World Seeker

One Piece: World Seeker

6,3
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
PS4 6.0
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ganbarion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
14.03.2019
Europa:
15.03.2019
Polska:
15.03.2019
Producent:
Ganbarion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
14.03.2019
Europa:
15.03.2019
Polska:
15.03.2019

Recenzja redakcji

One Piece: World Seeker - recenzja gry. Gumowy badziew
4.0
One Piece: World Seeker - recenzja gry. Gumowy badziew
PC PS4 XONE

One Piece: World Seeker - opis gry

One Piece: World Seeker to gra action-adventure z otwartym światem wyprodukowana przez studio Ganbarion i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja Ganbarion powstała na podstawie popularnej mangi (i anime) autorstwa Eiichiro Ody, choć gra nie bazuje na żadnej historii w niej przedstawionej - jest to zupełnie nowa opowieść. Główni bohaterowie, załoga Słomkowych Kapeluszy, trafia na Prison Island, wyspę będącą niegdyś kolonią górniczą. Przybywają tam w poszukiwaniu legendarnego skarbu z latającej fortecy, lecz szybko okazuje się, że takowy nie istnieje, co więcej, ściągnięcie na wyspę piratów było intrygą niejakiego Issaca. Sytuacja zaczyna się komplikować - członkowie załogi rozdzielają się, a jakby tego było mało, na wyspie nie brakuje znajomych piratów i ważnych członków Marynarki, z którymi Luffy (kapitan) miał do czynienia w przeszłości.

Dalsza część tekstu pod wideo

One Piece: World Seeker to gra action-adventure z otwartym światem, która pod względem rozgrywki przypomina inne tytuły tego typu. Słowem, mamy tu do czynienia ze strukturą questową. Jako Luffy spotykamy różnych NPC-ów, którzy mogą nam zlecać zadanie przeważnie polegające na pokonaniu kogoś lub zdobyciu przedmiotów. Questy dzielą się na fabularne i opcjonalne. Co warto dodać, w grze zaimplementowano system karmy pozwalający nam stopniowo rozwijać relacje z innymi postaciami i w ten sposób odblokowywać zadania niedostępne w żaden inny sposób.

Luffy dysponuje dwoma stylami walki, pomiędzy którymi można się przełączać. Są to Observational Haki (szybsze, ale słabsze ataki) oraz Armanent Haki (ataki silniejsze, ale zarazem wolniejsze). Z czasem nasz podopieczny może także wyuczać się nowych zdolności odblokowywanych na drzewku rozwoju.

Gra była wspierana po premierze rozszerzeniami, także tymi fabularnymi, dając nam np. możliwość wcielenia się w Zoro. 

Wideo - One Piece: World Seeker

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper