Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 16:59
Y Ostatni z mężczyzn serial
527V

Y Ostatni z mężczyzn otrzyma serial. Szykuje się adaptacja wybitnego komiksu

„The Last of Us w świecie rządzonym przez kobiety” - tymi słowami w 2016 roku Roger zapowiedział swoją recenzję pierwszego tomu „Y Ostatni z mężczyzn”. Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ FX zajmie się przygotowaniem tej wyjątkowo ciekawej historii.

Y Ostatni z mężczyzn” to pięciotomowa historia przygotowana przez Briana K. Vaughana (scenarzysta) i Pii Guerry (rysowniczka). Ten duet zaprezentował mocną opowieść w gatunku science-fiction, która opowiada historię Yoricka Browna, jedynego mężczyzny ocalałego po tajemniczej śmierci wszystkich samców na Ziemi.

Supernatural z 15. sezonem. CW przedłuża The Flash, Arrow i kolejne seriale

Postapokalipsa w wydaniu kobiecym. Wielowątkowa, z mocnymi charakterami i ciekawą wizją świata bez mężczyzn. Godna polecania”- tak naczelny podsumował swój tekst, w którym w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o początku historii.

Jeśli należycie do grona czytelników, do których trafiła ta wizja postapo, to na pewno ucieszy Was informacje od FX – stacja zajmie się adaptacją. Pierwszy sezon serialu ma zadebiutować w 2020 roku, a pewnie w przeciągu następnych miesięcy spojrzymy na konkretne materiały oraz zwiastuny.

W serialu wystąpią między innymi: Barry Keoghan (główny bohater), Diane Lane (matka bohatera), Imogen Poots (siostra bohatera) i Lashana Lynch (Agentka 355).

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tekstami Rogera: 

Poniżej możecie spojrzeć na pierwsze zdjęcie z serialu.

Y ostatni mężczyzna serial

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/y-last-man-ordered-series-at-fx-1182204

Tagi: FX serial Y ostatni z mężczyzn zapowiedź