SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2019 13:47
Supernatural 15 nowe seriale na CW
1919V

Supernatural z 15. sezonem. CW przedłuża The Flash, Arrow i kolejne seriale

CW nie zamierza rezygnować ze znanych opowieści. Stacja postanowiła przedłużyć życie nawet „Supernatural”, który otrzyma już 15. sezon. Serial o dwóch braciach walczących z demonami zadebiutował w 2005 roku.

CW wysłało informację prasową do redakcji dotyczące swoich kolejnych planów. Stacja nie zamierza rezygnować ze znanych opowieści, więc zdecydowano się przedłużyć serię wcześniej emitowanych produkcji.

Sergio Ramos gwiazdą produkcji Amazonu

Supernatural” (15), „Charmed" (2), „Legacies" (2), „Riverdale” (4), „Arrow” (8), „The Flash” (6), „Supergirl” (5), „DC's Legends of Tomorrow" (5), „Black Lighting” (3) oraz „Dynasty” (3) to seriale, które na pewno otrzymają kolejne opowieści. CW zamierza rozwijać te historie i zapewnić widzom dodatkowe atrakcje.

W 2019 roku zobaczymy jeszcze między innymi „Jane the Virgin”, „Crazy Ex-Girlfriend” i „iZombie”, ale w tym wypadku będą to ostanie przygody. Mimo to już na kolejny sezon firma planuje pięć nowych produkcji, z tego trzy to spin-offy: „Batwoman”, „Riverdale” z Katy Keene oraz „Jane the Novela”.

To oczywiście nie koniec pozytywnych informacji od CW, jednak na konkretne plany musimy zaczekać – opublikowana informacja zapowiedziała kontynuacje wspomnianych wyżej seriali, a dokładna prezentacja nowości dopiero zostanie opublikowana.

Warto na pewno wspomnieć jeszcze o „Supernatural” - CW zamówiło 15. sezon, ponieważ ostatni cieszył się bardzo dobrym zainteresowaniem. Mark Pedowitz – prezes stacji – wypowiedział się również o ostatnich plotkach dotyczących przygotowania spin-offu, jednak w tym wypadku platforma postanowiła kontynuować historię dwóch braci.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/cw-renews-flash-charmed-riverdale-supernatural-6-more-1181714

Tagi: arrow cw flash seriale supernatural