Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.02.2019 13:58
Warframe Fortuna już dzisiaj na Switchu
402V

Warframe Fortuna już dzisiaj na Switchu

Warframe na Switchu cieszy się gigantyczna popularnością, w czym pomaga wyjątkowo udany port ekipy Panic Button. Jeszcze dzisiaj pojawić ma się nowa aktualizacja z rozszerzeniem Fortuna.

Warframe na Switchu pojawił się w drugiej połowie listopada zeszłego roku. Grę wyjątkowo szybko pobrało ponad milion graczy, spędzając w niej masę czasu. Digital Extremes współpracując z ekipą Panic Button dba, by wersja na Switcha nie musiała czekać za długo na aktualizacje.

Warframe odnosi sukces na Nintendo Switch. Grę pobrało już milion osób

Fortuna, ostatnie duże rozszerzenie gry, pojawiło się na PC-tach w listopadzie i krótko po tym trafiło także na PS4 i Xboksa One. Wydanie na Switcha powstawało trochę dłużej, ale odpowiednia łatka ma zostać udostępniona dzisiaj.

Warframe Fortuna przynosi nam nową, otwartą lokację, która jest pięciokrotnie większa od Pól Eidolonu. Nowa zawartość to przede wszystkim nowa frakcja i powiązane z nią zadania fabularne oraz różnego rodzaju zlecenia. Oczywiście rozszerzenie jest w pełni darmowe, więc gotowe do sprawdzenia od razu po pobraniu.

Tagi: Digital Extremes nintendo switch Warframe wideo