Re-Legion zadebiutuje w styczniu. Cyberpunkowy RTS

News
814V
Re-Legion zadebiutuje w styczniu. Cyberpunkowy RTS
Wojciech Gruszczyk | 25.01.2019, 18:08

Produkcji wrzucających graczy w cyberpunkowe odmęty nigdy za wiele? Już w przyszłym tygodniu zainteresowani zapoznają się z Re-Legion, które otrzymało nowy zwiastun. Poznaliśmy konkretne informacje o tej strategii czasu rzeczywistego.

Re-Legion to strategia czasu rzeczywistego przygotowana przez studio 1C Entertainment. Twórcy prezentowali tytuł na PAX South 2019 i po dobrych opiniach zdecydowali się zaproponować graczom produkcję – premiera odbędzie się już 31 stycznia. Gra została wyceniona na 75 zł, ale aktualnie skorzystamy z promocji i z okazji premiery kupimy propozycję za 67 zł.

Jak wspominacie oryginalny Resident Evil 2?

Re-Legion to strategia czasu rzeczywistego prezentująca akcję z izometrycznego widoku. Gracze podczas rozgrywki wcielają się w proroka w technokratycznym społeczeństwie. Twórcy pozwalają kształtować obywateli, którzy mogą stać się jednostkami bojowymi gotowymi do eliminowania niewierzących i ich lidera, Eliona.

„W miarę jak zwiększa on swoją władzę, zmienia niewierzących obywateli w swoich „naśladowców” – wprowadzając zupełnie inny system zarządzania zasobami, w którym konwersja zwykłych ludzi prowadzi do dominacji gracza. ”

Re-Legion został dostrzeżony przez liczne redakcje, ponieważ gra charakteryzuje się unikalnymi cyberpunkowymi założeniami, nowatorską mechaniką konwersji jednostek i tworzenia kultu, a także neonowo-mrocznym kierunkiem artystycznym.

Tak prezentują się główne cechy Re-Legion:

  • Unikalna mechanika RTS, w której pozyskuje się nowe jednostki, zamieniając obywateli w zwolenników
  • Żywa futurystyczna wizja cyberpunka i mroczna atmosfera
  • Dojrzała historia, która oferuje głębokie tło fabularne i wybory moralne
  • Możliwość stworzenia własnego kultu przy użyciu oryginalnego systemu Dogm, który zwiększa regrywalność tytułu
  • Specjalna mechanika kontroli terytorium z wykorzystaniem technik hakerskich

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper