For Honor prezentuje atrakcje na 3. rok wsparcia. Nowa zawartość trafi do gry

Wideo
894V
For Honor prezentuje atrakcje na 3. rok wsparcia. Nowa zawartość trafi do gry
Wojciech Gruszczyk | 23.01.2019, 23:00

Twórcy z Ubisoftu postanowili zapowiedzieć trzeci rok wsparcia For Honor. Deweloperzy przygotowują wiele ciekawych dodatków, dzięki którym z chęcią mamy wracać do tego wielkiego tytułu.

For Honor trafił na rynek w 14 lutego 2017 roku, więc deweloperzy już wkrótce będą świętować drugie urodziny gry. Studio ma jednak wielkie plany dotyczące rozbudowywania zawartości i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na materiał zapowiadający atrakcje.

Far Cry New Dawn na fabularnym zwiastunie. Gameplay pokazuje zniszczony świat

Już wkrótce będziemy świadkami „Roku Omena” – 31 stycznia rozpocznie się kolejne wydarzenie na serwerach francuskiej korporacji i gracze mogą szykować się na cztery nowe postacie, sezony oraz konkretne aktualizacje rozgrywki.

Autorzy jednocześnie podkreślają, że „Omen” wprowadzi do zmagań odrobinę mroku, jednak cała nowa zawartość nie będzie dostępna w jednym dniu – do kwietnia sprawdzimy rycerza, od maja do czerwca wcielimy się w samuraja, w okresie od sierpnia do września wskoczymy w buty wikinga, a później zerkniemy na nowego przedstawiciela Wu Lin. Jednocześnie w tytule pojawią się kolejne lokacje, nowe zmagania oraz eventy – autorzy chcą mieć pewność, że z radością będziemy włączać For Honor.

For Honor został znacząco rozbudowany od dnia premiery. Autorzy zajęli się dobrym wprowadzeniem nowych zawodników, a jednocześnie pozycja otrzymała 10 postaci oraz dwa nowe warianty zabawy. Twórcy wciąż pracują nad nową zawartością, którą możemy odblokować za walutę dostępną w tytule.

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper