Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2019 18:46
Far Cry New Dawn Zwiastun Fabularny oraz Gameplay
2126V

Far Cry New Dawn na fabularnym zwiastunie. Gameplay pokazuje zniszczony świat

Ubisoft opublikował fabularny zwiastun Far Cry New Dawn. Deweloperzy prezentują zniszczony świat, w którym najcenniejszą walutą jest władza. Jeśli masz odpowiednią armię, to możesz rządzić na rejonie.

15 lutego odbędzie się premiera Far Cry New Dawn. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste, a w ostatnich dniach deweloperzy zakończyli prace nad grą. Teraz zespół może przygotowywać nowe atrakcje, które trafią do gry po premierze.

Far Cry New Dawn w złocie. Twórcy odliczają do premiery

Deweloperzy w końcu odkryli karty i pokazują Far Cry New Dawn. W produkcji trafimy do znanej lokacji, która została jednak opanowana przez krwiożercze bliźniaczki. Nowe zagrożenie sprawia, że mamy podjąć wiele trudnych decyzji, przez które spotkamy znane twarze z Far Cry 5.

„Zmierz się w walce o przetrwanie z bezwzględnymi bandytami i ich liderkami - bliźniaczkami. Przemierzaj zniszczone nuklearną zagładą bezdroża Hope County, zawieraj zaskakujące sojusze, ulepszaj broń i przedmioty, by pokonać zagrożenie.”

Do gry powróci Joseph Seed, więc możemy liczyć na wiele efektownych akcji, w których lider Bramy Edenu będzie kontynuował swój dialog mesjasza. Antagonista był bez wątpienia ozdobą poprzedniej odsłony, ale teraz zmierzymy się również ze wspomnianymi kobietami.

Czy w tej sytuacji Seed zostanie naszym współtowarzyszem? Nie powierzyłbym temu psychopacie nawet chomika, ale czuję, że właśnie na taki plan wpadli scenarzyści z Ubisoftu, którzy lubią zaskakiwać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Far Cry New Dawn Ubisoft

Nie przegap