Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 07:00
PlayStation 5 w świątecznym prezencie od Sony. Motyw to podobno pierwsza zajawka nowej konsoli
16163V

PlayStation 5 w świątecznym prezencie od Sony. Motyw to podobno pierwsza zajawka nowej konsoli

Sony jeszcze nigdy oficjalnie nie potwierdziło pracy nad „PlayStation 5”, ale pierwsza zajawka urządzenia podobno pojawiła się w świątecznym prezencie wysyłanym przez Japończyków. Gracze odebrali ładny motyw, który ma zwiastować ujawnienie sprzętu… Tak przynajmniej twierdzą fani korporacji.

Japończycy pracują nad nową generacją, jednak Sony jeszcze nigdy nie wspomniało o „PlayStation 5”. Mimo to część graczy jest przekonana, że firma bawi się z fanami i małymi krokami przygotowuje wyznawców na prezentację next-gena.

Sony rozsyła świąteczne prezenty dla posiadaczy PlayStation 4

Korporacja na początku tego tygodnia wysłała do wybrańców świąteczny motyw dla PlayStation 4 – jest to miły prezent, który przygotowuje konsolę na zbliżające się dni. Standardowa muzyczka, bombka, choinka, upominek, płatek śniegu i to wszystko? Podobno nie.

Na ekranie telewizora gracze mogą zobaczyć dwa napisy: „HAPPY HOLIDAYS” lub „PLAYSTATION” – miłośnicy jednak dostrzegli pewną ciekawostkę… W „HOLIDAYS” na końcu widać „S”, a w przypadku „PLAYSTATION” wyraźnie zamiast „S” znalazło się „5”. Nie możemy tutaj mówić o innej czcionce, ponieważ wszystkie pozostałe litery się zgadzają. 

Raczej nikt nie będzie zaskoczony, gdy Sony zapowie PlayStation 5, ale pojawiają się głosy, według których pierwsza zajawka nie pojawia się teraz bez przyczyny – w ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele przecieków dotyczących nowego Xboksa, więc również Japończycy postanowili przypomnieć światu o swoim sprzęcie.

Jeśli Sony już teraz wrzuca do Sieci takie przyjemne teasery, to mogą potwierdzić się plotki dotyczące szybkiej prezentacji urządzenia – według niektórych informatorów już w pierwszej połowie 2019 roku zobaczymy maszynę Japończyków.   

PlayStation 5

Źródło: Twitter

Tagi: PlayStation 5 sony teaser zajawka

Nie przegap