SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 10:45
Sony rozsyła świąteczne prezenty dla posiadaczy PlayStation 4
15488V

Sony rozsyła świąteczne prezenty dla posiadaczy PlayStation 4

Japońska korporacja chce mieć pewność, że gracze włączając PlayStation 4 w następnych dniach poczują magię świąt. To właśnie z tego powodu firma oferuje klientom dynamiczny motyw, który upiększy menu konsoli Sony.

Sony od czasu do czasu rozsyła swoim klientom małe prezenty. Z okazji zbliżających się świąt zdecydowano się na przygotowanie dynamicznego motywu, który może zainteresować niektórych graczy.

Najpopularniejsze gry na PS4? Dominuje seria FIFA

W Sieci pojawiły się komentarze od zadowolonych posiadaczy PlayStation 4, którzy otrzymali od Japończyków krótką wiadomość:

„Pragniemy podziękować Wam, społeczności PlayStation, za wspaniały 2018 rok. Wspólnie wyruszyliśmy w nowe podróże, walczyliśmy w heroicznych walkach i uratowaliśmy świat. Siła gier jest tym, co nas łączy.”

W treści pojawia się również kod, który należy zrealizować na PlayStation Store. Trudno jednak powiedzieć, jak wygląda kryterium wysyłania prezentów, ponieważ w Sieci pojawia się sporo niezadowolonych opinii od pominiętych  graczy.

Początkowo motyw Happy Holidays 2018 trafiał podobno wyłącznie do Amerykanów, ale najwidoczniej zmieniono plany, ponieważ graczy z kolejnych regionów również odebrali wiadomości. Firma nie zdecydowała się na wysłanie podarków dla wszystkich.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/16/sony-sending-free-ps4-holiday-theme/#/slide/1

Tagi: playstation 4 prezent sony