Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 10:03
MechWarrior 5: Mercenaries z odległą datą premiery, ale gra może trafić na Xbox One
356V

MechWarrior 5: Mercenaries z odległą datą premiery, ale gra może trafić na Xbox One

Nie mam dobrych informacji dla graczy wyczekujących na premierę MechWarrior 5: Mercenaries. Tytuł miał trafić na rynek w grudniu, ale autorzy potrzebują znacznie więcej czasu na dopracowanie produkcji. Gra wygląda nieźle na nowych materiałach.

Twórcy MechWarrior 5: Mercenaries planowali wydanie produkcji w grudniu 2018 roku, ale później opóźniono premierę i w ostateczności gra ma trafić na rynek 10 września 2019 roku. Na szczęście studio myśli o kolejnej platformie.

NVIDIA RTX Titan nadciąga. To będzie bardzo mocna zabawka

W weekend byliśmy świadkami Mech-Conu, czyli wielkiego święta wszystkich miłośników MechWarriora. Na wydarzeniu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której Piranha Games musiało zmierzyć się z pytaniem dotyczącym przeniesienia gry na konsole.

„Sądzę, że jesteśmy zainteresowani konsolami, dzieje się wiele rzeczy, o których tak naprawdę nie mogę powiedzieć. W środę jadę do Seattle, by odwiedzić Microsoft i to nie jest pierwsza rozmowa na ten temat.”

Przedstawiciel studia podkreślił, że MechWarrior 5: Mercenaries to nadal „gra na PC”, jednak w ostatnich miesiącach sporo się zmieniło. Microsoft włączył integrację klawiatur oraz myszek, więc teraz bez najmniejszego problemu tytuł Piranha Games może zadziałać na Xboksie One.

Aktualnie deweloperzy skupiają się wyłącznie na stworzeniu edycji na komputery osobiste, jednak trudno powiedzieć, co mogą przynieść kolejne miesiące.

Źródło: https://gamingbolt.com/mechwarrior-5-mercenaries-releasing-on-september-10th-2019

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games