Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 08:27
NVIDIA RTX Titan nadciąga. To będzie bardzo mocna zabawka
2077V

NVIDIA RTX Titan nadciąga. To będzie bardzo mocna zabawka

NVIDIA wkrótce zapowie nowego „Tytana”. W Sieci pojawiły się jednoznaczne informacje oraz materiały, które pozwalają szykować się na zapowiedź NVIDIA RTX Titan. To będzie prawdziwy potwór.

NVIDIA rozpoczęła nową generację serwując graczom karty graficzne z rodziny RTX. Zestaw zostanie wkrótce powiększony o prawdziwego flagowca, który pojawił się już u pierwszych influencerów.

Fortnite z zestawem NVIDIA Counterattack. Klienci zgarną ekskluzywną skórkę

NVIDIA zdecydowała się na ciekawą „zapowiedź” prezentacji NVIDIA RTX Titan. Kilka wybranych osób „zupełnie przypadkowo” zaprezentowało nową kartę lub pokazało karton nowej grafiki. Na materiale Linus Tech Tips możemy dwukrotnie spojrzeć na box maszyny, a Gavin Free oraz Andrew Nga pokazali sprzęty z charakterystycznym napisem „Titan”.

Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi – według plotek NVIDIA zdecydowała się na 12GB i pełne wykorzystanie rdzenia TU102 (4608 rdzeni CUDA). Prezentacja powinna odbyć się wkrótce, bo nawet główne konto firmy NVIDIA zapowiada „coś dużego”.

Pytanie w sumie pozostaje jedno – ile za taką przyjemność? Możemy mieć pewność, że NVIDIA RTX Titan będzie wyjątkowo mocną propozycją, która trafi jednak dla wyspecjalizowanego grona odbiorców.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2018/12/01/multiple-nvidia-leaks-reveal-brand-new-rtx-titan-gpu

Tagi: NVIDIA nvidia rtx nvidia rtx titan