Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 08:57
Underdog
1283V

Underdog na zwiastunie. Polski film o MMA

MMA cieszy się w Polsce ogromną popularnością, więc mogliśmy się spodziewać, że w pewnym momencie mieszane sztuki walki trafią na wielki ekran. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu zatytułowanego „Underdog”, w którym główną rolę otrzymał Mamed Khalidov.

Systematycznie możemy w naszym kraju obserwować najróżniejsze gale MMA, na których występują profesjonalni zawodnicy oraz aktorzy, YouTuberzy, czy też inni tancerze. Nadszedł jednak już ten moment, gdy walki w klatce trafią do kin.

Deadpool 2 dla młodzieży w szczegółach. Film otrzyma 8 nowych scen

„Underdog” nie jest dokumentem prezentującym historię jednego z fighterów, czy też zbiorem najciekawszych walk z ostatniej dekady. To film „opowiedziany oczami zawodnika, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia o kulisach ekscytującego świata MMA.”

W rolach głównych wystąpią Eryk Lubos i Mamed Khalidov – jak wiadomo tylko ten pierwszy ma bogatą, aktorską historię, ponieważ Lubos wystąpił w między innymi „Drogówka”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Gwiazdy”, „Janosik. Prawdziwa historia”, czy też „Ryś”. Khalidov to międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 roku, który teraz pierwszy raz otrzyma możliwość sprawdzenia swoich sił jako aktor.

W obsadzie zobaczymy także: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno, Zbigniew Paterak, Jarosław Boberek, Mariusz Drężek, Krzysztof Kiersznowski, Michał Mikołajczak, Bartosz Obuchowicz. Reżyserem obrazu został Maciej Kawulski – założyciel i właściciel organizacji MMA.

Czy to ma jakikolwiek sens? Premiera „Underdog” odbędzie się 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film mma trailer underdog zwiastun