Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 09:09
Deadpool 2 dla młodzieży w szczegółach. Film otrzyma 8 nowych scen
888V

Deadpool 2 dla młodzieży w szczegółach. Film otrzyma 8 nowych scen

Twórcy Deadpoola ujawnili konkretne informacje dotyczące „Once Upon A Deadpool”, czyli specjalnej wersji „Deadpool 2”. W filmie pojawią się nowe sceny, a część zarobionych pieniędzy zostanie przekazana na cele charytatywne.

Once Upon A Deadpool” zadebiutuje w kinach 12 grudnia i będzie wyświetlany do 24 grudnia. FOX jest przekonany, że produkcja zainteresuje nastolatków, którzy mają wolne od szkoły ze względu na świąteczną przerwę.

Narcos: Meksyk na zwiastunie. To początek nowej serii

Nie jest raczej specjalnym zaskoczeniem, że FOX chce po prostu zarobić na dobrej marce, jednak Ryan Reynolds miał spory głos w całym projekcie. Aktor wymyślił jedną ze scen oraz wynegocjował wsparcie akcji charytatywnej „F-ck Cancer” - mężczyzna już wcześniej wspierał przedsięwzięcie, które teraz zostanie przemianowane na “Fudge Cancer” i 1 dolar z każdego sprzedanego biletu na „Once Upon A Deadpool” trafi właśnie na tę organizację.

Reynolds wyjaśnił, że FOX chciał stworzenia filmu z kategorią PG-13 od 2006 roku, więc gdy pojawiła się opcja dokręcenia „Deadpool 2”, aktor zgodził się, ale miał swoje dwa warunki – wspomniana akcja charytatywna i porwanie Freda Savage'a. Ten drugi wymóg to jedna z nowych scen.

Once Upon A Deadpool” posiada osiem nowych scen, niektóre zostały zmienione lub usunięte, by móc dopasować się do wieku odbiorców, a cała przygoda jest o trzy minuty krótsza od „Deadpool 2”. Wspomniany Fudge nie wziął pieniędzy za pracę na planie.

Odpicowany „Deadpool 2” nie pojawi się bez przyczyny. Już ostatni „Venom” pokazał, że obniżenie kategorii wiekowej to strzał w dziesiątkę i zdaniem specjalistów wszystkie superbohaterskie filmy pójdą właśnie w tym kierunku, ponieważ PG-13 jest podobno dobrą równowagą pomiędzy treścią i publicznością.

Poniżej możecie zobaczyć logo filmu:

Źródło: https://deadline.com/2018/11/deadpool-ryan-reynolds-disney-pg13-marvel-1202495981/

Tagi: deadpool film pg-13

Nie przegap