Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.10.2018 17:11
Ralph Demolka w internecie. Z filmu wycięto żart wyśmiewający Kylo Rena
1791V

Ralph Demolka w internecie. Z filmu wycięto żart wyśmiewający Kylo Rena

Ralph Demolka w internecie będzie kontynuacją jednego z najciekawszych filmów o tematyce gier wideo, jaki powstał w historii kina animowanego. Tym razem Disney skupia się na tytułowym internecie i wyśmiewa wszystkich jak popadnie.

No powiedzmy, że prawie wszystkich. Wśród żartów napisanych przez scenarzystów filmu znalazły się również i te dotyczące serii Star Wars, która także należy do Disneya.

Michał Żebrowski mógł zagrać w Wiedźminie od Netfliksa

Niestety twórcy filmu musieli odpuścić jeden z bardziej celnych dowcipów, który miał komentować zachowanie Kylo Rena znanego z trylogii sequeli. Każdy to oglądał Przebudzenie mocy i Ostatniego Jedi wie, że młody jegomość zachowuje się czasem dosyć specyficznie. 

W pewnym momencie wpadliśmy na żart dotyczący tego, że Kylo Ren jest rozpieszczonym dzieciakiem. Poszliśmy z tym do Lucasfilm i opowiedzieliśmy o tym, co chcemy zrobić. Oni na to jednak odparli, że woleli by, abyśmy nie pokazywali go w takim świetle, albowiem to ich główny antagonista. Oczywiście uszanowaliśmy to.

Jak widać, Lucasfilm bardzo dba o to, abyśmy widzieli Kylo w takim świetle, w jakim życzyliby sobie producenci, co nie zawsze jednak wychodzi. Poniżej zaś macie jeden ze zwiastunów nadchodzącej animacji.

Ralph Demolka w internecie - zwiastun #2

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/10/19/the-kylo-ren-joke-that-had-to-be-changed-for-ralph-breaks-the-internet

Tagi: disney filmy ralph demolka w internecie

Nie przegap