Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2018 18:55
CD PROJEKT RED Wrocław nowym oddziałem studia do prac nad Cyberpunk 2077
408V

CD PROJEKT RED Wrocław nowym oddziałem studia do prac nad Cyberpunk 2077

W temacie Cyberpunk 2077 zaczyna się coraz więcej dziać. Nowe studio CD PROJEKT RED Wrocław będzie jednym z kilku zespołów pracujących nad grą.

Wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk 2077 faktycznie będzie najambitniejszym tytułem twórców gier z serii Wiedźmin. CD PROJEKT RED Wrocław zostało właśnie powołane i ma na celu wspomóc produkcję nadchodzącego dzieła.

Cyberpunk 2077 trafi na PS4 i PS5?

CD PROJEKT RED Wrocław to nowe studio, którego celem będzie wspomaganie przebiegu prac nad wyczekiwanym przez wielu Cyberpunk 2077. Fundamentem założonego zespołu będzie studio Strange New Things liczące do tej pory osiemnastu weteranów branży, którzy we wcześniejszych latach pracowali nad takimi hitami jak seria Wiedźmin, Hitman, Dying Light.

Ekipa nadal szuka nowych talentów, więc jeśli macie odpowiednie predyspozycje i chcecie pracować z profesjonalistami branży nad grami kalibru Cyberpunk 2077, to możecie śmiało wysyłać swoje zgłoszenia pod adres - wroclaw@cdprojektred.com

Trzymamy kciuki i liczymy, że dzięki temu szybciej otrzymamy konkrety na temat projektu. Ten według ostatnich poszlak może się okazać grą opracowywaną z myślą nie tylko o obecnej generacji konsol, ale i potencjalnym PS5.

Źródło: https://www.cdprojekt.com/en/media/news/introducing-cd-projekt-red-wroclaw/

Tagi: CD Projekt RED CD PROJEKT RED Wrocław Cyberpunk 2077 playstation 4