Warriors Orochi

Warriors Orochi

7,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
X360 6.0
PSP 7.8
PS2 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.03.2007
Europa:
21.09.2007
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.03.2007
Europa:
21.09.2007

Warriors Orochi - opis gry

Warriors Orochi to gra akcji typu hack’n’slash wyprodukowana przez studio Omega Force i wydana przez Koei na PlayStation 2, PlayStation Portable, Xboxa 360 i PC. Warriors Orochi to pierwsza część serii, która łączyła uniwersa Dynasty i Samurai Warriors.

Punktem wyjścia dla historii jest intryga uknuta przez demona Orochiego. Tworzy on mianowicie nowy świat, w którym umieszcza chińskich i japońskich generałów z okresu Trzech Walczących Królestw i epoki Sengoku. W grze pojawia się ponad siedemdziesiąt postaci reprezentujących te realia, przy czym wątki fabularne są cztery - trzy dla królestw Shu, Wei, Wu oraz jeden dla ‘samurajów’.

 

Warriors Orochi pozwala nam sklecić ekipę składającą się z trzech wojowników, choć podczas właściwej rozgrywki używać możemy tylko jednego - jeśli chcemy przełączać się na innego wojaka, wciskamy stosowny przycisk. Postaciom pozostającym w odwodzie samoczynnie regeneruje się zdrowie i wskaźnik musou pozwalające odpalać specjalne, najpotężniejsze umiejętności, tak że gdy zachodzi potrzeba wypada zmienić podopiecznego. Jeśli choć jeden z nich polegnie na polu bitwy, zmagania trzeba powtarzać.

 

Rozgrywka nie odbiega od formuły znanej z innych gier tego typu. Nasz podopieczny staje tu do walki z przeważającymi siłami nieprzyjaciela, którym w tym konkretnym przypadku jest armia Orochiego. Oprócz zwyczajnych ataków, mogących powalić jednocześnie całe rzesze żołnierzy, WO oferuje też inne atrakcje - postacie mogą tu z czasem zwiększać swój potencjał bojowy dzięki systemowi rozwoju i przedmiotom o pomocnych właściwościach. Podczas kampanii pojawia się nawet możliwość ujeżdżania koni, którą w serii Samurai Warriors dysponował (tylko) Yukimura Sanada i Keiji Maeda.

 

Gra posiada tryb multiplayer dla dwóch graczy.

Wideo - Warriors Orochi

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper