Dynasty Warriors 4

Dynasty Warriors 4

6,8
20 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.5
PS2 6.6
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.02.2003
Europa:
27.06.2003
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.02.2003
Europa:
27.06.2003

Dynasty Warriors 4 - opis gry

Dynasty Warriors 4 to gra akcji typu hack’n’slash wyprodukowana przez studio Omega Force i wydana przez Koei na PlayStation 2, Xboxa i PC. Jest to jedna z najpopularniejszych części serii - w Japonii w ciągu półtora tygodnia rozeszło się ponad milion egzemplarzy.

Gra czerpie z chińskiej historii. Akcja dzieje się niedługo po upadku dynastii Han. “Czwórka” rozwija formułę przedstawioną w poprzednich częściach, poprzez dodanie nowych grywalnych dowódców (bazujących na historycznych postaciach), trybów rozgrywki oraz innych udoskonaleń w rodzaju większych leveli.

W większości przypadków nasze zadanie polega na pokonaniu dowódcy wrogiej armii, ale od czasu dochodzą do tego też drugorzędne wytyczne, których zrealizowania ułatwia nam zmagania. W Dynasty Warriors 4, podobnie jak w poprzednich częściach, rozgrywka polega na szlachtowaniu rzesz nieprzyjaciół. Nasz podopieczny dysponuje unikalną dla siebie bronią oraz nadludzkimi zdolnościami dającymi szansę przechylić losy konfliktu. System walki jest przy tym dość prosty, pozwalając trzaskać combosy bez większych problemów nawet żółtodziobom.

Początkowo liczba postaci jest ograniczona, lecz wraz z postępami możemy uzyskać dostęp do nowych generałów (wszystkich jest tu łącznie ponad 40). “Czwórka” dodatkowa poszerza ten wybór wprowadzając zupełnie nowe możliwości związane z trybem Edit Mode, dzięki któremu możemy stworzyć własnego dowódcę decydując o płci, wyglądzie i stylu walki. Co więcej, podczas rozgrywki da się też wyekwipować przedmioty wpływające na formę podopiecznego, które zdobywamy spełniając rozmaite warunki, oraz zgarniać doświadczenie otrzymywane za kolejne podboje (gra nalicza je po zakończeniu poziomu).

Głównym trybem rozgrywki jest tutaj Musou Mode, czyli innymi słowy kampania. Każda strona konfliktu (trzy królestwa) ma w nim swój własny wątek fabularny. Historia rozwija się wprawdzie w sposób liniowy, lecz w zależności od podjętych przez nas decyzji odblokować możemy inne bonusowe dobra. Gra oferuje też multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Dynasty Warriors 4

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper