UFC Undisputed 2010

UFC Undisputed 2010

7,4
67 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.6
X360 7.1
PSP 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2010
Europa:
28.05.2010
Polska:
28.05.2010
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2010
Europa:
28.05.2010
Polska:
28.05.2010

Recenzja redakcji

Recenzja: UFC Undisputed 2010 (PS3)
8.5
Recenzja: UFC Undisputed 2010 (PS3)

UFC Undisputed 2010 - opis gry

UFC Undisputed 2010 jest grą sportową wykorzystującą licencję Ultimate Fighting Championship wyprodukowaną przez japońskie studio Yuke’s Osaka i wydaną przez THQ w maju 2010 roku na PlayStation 3, Xbox 360 oraz PlayStation Portable. Tytuł ten traktuje o walkach w organizacji UFC.

Pod względem rozgrywki edycja 2010 niewiele różni się od Undisputed z 2009 roku. Walka odbywa się w dwóch płaszczyznach - stójce i w parterze. Starcia w stójce nie różnią się zbytnio od innych bijatyk - gracz wyprowadza ciosy za pomocą przycisków geometrycznych, licząc na znokautowanie oponenta. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy walczymy w parterze. Za większość akcji wykonywanych na glebie odpowiada prawa gałka analogowa. Takedowny, rzuty, czy różnego rodzaje clinche otrzymujecie wykonując odpowiednie ruchy gałką. System został uproszczony względem poprzednika tak, że teraz prawie każdy, kto chce grać w UFC może to robić bez większego problemu. W grze można wprowadzać również ciosy na counter i clean, istnieją również przechwyty, rzuty oraz wiele innych rzeczy, które sprawiają, że system walki jest bardzo kompleksowy i realistyczny.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Tryby dostępne w UFC 2010 prezentują się tak samo, jak w poprzedniku. Głównym trybem dla samotników jest kariera, gdzie gracz tworzy swojego zawodnika i zaczyna wspinać się w górę. Walczymy najpierw w ringu amatorskim, a następnie w profesjonalnym. Pomiędzy różnymi pojedynkami mamy dostępne treningi, które rozwijają umiejętności naszego zawodnika. Kolejne walki są poprzedzielane scenkami przerywnikowi, w których trener daje graczowi dobre wskazówki. Po każdej walce gracz otrzymuje punkty, które należy przeznaczyć na doskonalenie umiejętności. Dostaje również maile z propozycjami dodatkowych pojedynków lub spotkań z fanami. Tryb Classic Fights polega na próbie zrekonstruowania wyniku walk, tak jak to miało miejsce w rzeczywistości. Undisputed nastawione jest przede wszystkim na rywalizację przez Sieć, gdyż walka z żywym przeciwnikiem zapewnia całkowicie inne doznania niż starcie przeciwko konsoli.

 

Podobnie jak w UFC 2009: Undisputed, oprawa audiowizualna w UFC 2010 stoi na wysokim poziomie. Postacie wyglądają bardzo naturalnie, ich ubrania również. Po zakończonej walce można na nich zobaczyć pot, krew oraz pokaleczone ciało. Muzyka buduje odpowiedni klimat i nastraja do walki.

Wideo - UFC Undisputed 2010

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper